| 4x01 "The Beginning of The End"|
| 06 Kwietnia godz: 21:00 |
| Pozostały: 4 dni |

| 4x09 "The Shape of Things to Come" |
| 24 Kwietnia godz: ??:?? |
| Pozostało: 22 dni |


Najlepsze Strony Filmowe

Quiz Lost
Lp. Ud. Pkt. +/-
1. ? 0 0 0
2. ? 0 0 0
3. ? 0 0 0
4. ? 0 0 0
5. ? 0 0 0
6. ? 0 0 0
7. ? 0 0 0
8. ? 0 0 0

Kategorie: Wszystkie | Ankiety | Newsy | Plotki | Sezon 4 | Quiz Lost
RSS
środa, 02 kwietnia 2008
Gwiazdy reklamują perfumy

Jak możemy przeczytać na stronie Filmowej, stworzonej przez Wirtualną Polskę, zarówno Kate (Evangeline Lilly) jak i Sawyer (Josh Holloway) dołączyli do szeregu gwiazd, reklamujących perfumy.

Młoda aktorka, firmować będzie zapach "Davidoff Cool Water Woman", produkowany przez koncern Coty Prestige. Producenci liczą na to, że odbiorcy skojarzą ze sobą perfumy, kiedy będą reklamowane, przez postacie występujące w tym samym filmie. Specjaliści z Coty Prestige uważają również, że charyzma Lilly doskonale koresponduje z ich produktem: "Z jej świeżą, naturalną urodą, niezależną, spełnioną osobowością i wielką siłą uwodzenia, Evangeline Lilly będzie doskonałą twarzą naszego legendarnego zapachu - oświadczył przedstawiciel firmy."

 

niedziela, 30 marca 2008
Test Lost przedłużony !

Pierwszy test Lost zostaje przedłużony ! Swoje odpowiedzi możesz przesyłać na adres pierh@o2.pl do końca najbliższego tygodnia (06 Kwietnia). Link do testu znajduje się >>> TUTAJ <<< ! Zachęcam do brania udziału ;)

Premiera gry Lost !

  

Premiera gry Lost za nami !

Od 27 marca w wielu polskich sklepach oraz hipermarketach, znajdziesz najnowszą grę na platrformę komputerową, poświęconą w całości LOST ! Poniżej znajdziesz cechy charakterystyczne gry. Zdjęcie oraz opis pochodzą ze strony www.empik.com, na którą serdecznie zapraszam ;) Gra w cenie 89,90 (w sklepie 10 złotych drożej):

 

  • Nowy bohater, nowa tajemnica. Jako cierpiący na zanik pamięci Elliott Maslow poznaj zupełnie nowy rozdział historii rozbitków lotu 815, doskonale wpisujący się w fabułę znaną z serialu.
  • Odkryj nowe miejsca, przypomnij sobie znajome. Zwiedzaj tajemniczą wyspę znaną z serialu, gdzie kryje się więcej mrocznych sekretów, niż się spodziewałeś.
  • Używaj mózgu, nie zapomnij o mięśniach. Zmierz się z zagadkami i rebusami, ale miej oczy dookoła głowy, by w razie czego ratować się ucieczką.
  • Znajdź sojuszników, nie daj się zwieść wrogom. Co dwie głowy to nie jedna – współpracuj z innymi rozbitkami przy rozwiązywaniu tajemnic wyspy. Ale uważaj! Nie każdy, kto oferuje pomoc, ma wobec Ciebie czyste zamiary.
  • Filmowa narracja. Zgłębiaj tajemnice swojego bohatera oglądając filmowe migawki z przeszłości. Nagłe zbliżenia, sceny ucieczki filmowane kamerą "z ręki" doskonale oddają atmosferę zagrożenia.
  • Daj się wciągnąć mrocznej atmosferze serialowego przeboju dzięki oryginalnej, niepokojącej ścieżce dźwiękowej!
środa, 26 marca 2008
Quiz Lost !
Przypominam o wciąż aktualnym, pierwszym Quizie Lost ! Swoje odpowiedzi, można wysyłać do piątku włącznie. Link do testu znajduje się >>> TUTAJ <<< !
Zwiastun z gry Lost (PC)

Poniżej znajdziecie zwiastun z gry "Lost: Zagubieni", której premiera będzie miała miejsce już jutro ! Uwaga, od dzisiaj filmiki z youtube, nie gryzą się już kolorystycznie z innymi notkami (wcześniej znajdowały się białe paski) :)

Oficjalny opis gry

Już jutro, polska premiera gry "Lost Zagubieni" (PC). Tymczasem, aby zachęcić do kupna oraz dowiedzieć się o szczegółach produkcji, zapraszam do przeczytania oficjalnego opisu gry.

LOST  jest przygodową grą akcji, w bardzo wyraźny sposób nawiązującą do hitowego serialu, emitowanego od 2004 roku, a w Polsce występującego pod tytułem „Zagubieni”. W trakcie zabawy odwiedzamy oczywiście doskonale znane miejsca, wchodząc równolegle w interakcje z głównymi bohaterami opowieści. Fabuła gry nie zajmuje się jedynie powielaniem kolejnych odcinków serialu, oferując równoległe, bardzo interesujące wątki.

Fabuła gry, podobnie jak ma to miejsce w przypadku serialu, rozgrywa się na bliżej nieokreślonej wyspie, zlokalizowanej na Pacyfiku. Wcielamy się w postać jednego z rozbitków fikcyjnego lotu 815, podróżującego na trasie pomiędzy Sydney, a Los Angeles. Producent zadbał przede wszystkim o to, żeby zachować znany z serialu nastrój tajemniczości. Gracz może także liczyć na zaskakujące zwroty akcji oraz obecność wszystkich znanych z kolejnych odcinków postaci. Oczywistym wydaje się też być to, że w trakcie zabawy spotykamy Innych. Sterowana przez gracza postać cechuje się ponadto niewyjaśnionymi szczegółami ze swojej przeszłości, które (podobnie jak w serialu) można stopniowo odkrywać, w formie pojawiających się co pewien czas filmów przerywnikowych (wspomienia).

W trakcie zabawy zajmujemy się przede wszystkim eksploracją różnych regionów wyspy. Mowa tu zarówno o tych terenach, które pojawiały się już w wybranych odcinkach serialu, jak i zupełnie nowych lokacjach, związanych między innymi z działalnością DHARMY. Są to więc rozległe kompleksy badawcze, bunkry, ale i fragmenty dżungli, czy rozległe jaskinie.

Równie istotną rolę odgrywa rozwiązywanie mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek. Większość z tych łamigłówek dotyczy odnajdywanego w różnych miejscach wyspy sprzętu. Nie zapomniano też jednak o sympatykach dynamicznych potyczek, czy efektownych scen pościgów. W opisywanej grze pojawia się między innymi doskonale znany z kolejnych odcinków serialu, nietypowo wykonany i praktycznie nigdy nie ukazywany w pełnej krasie potwór. Całość rozgrywana jest w trójwymiarowym otoczeniu. Jedną z podstawowych zalet gry jest oczywiście możliwość spotkania postaci, których wizerunki wykonano na wzór występujących w serialu aktorów.

wtorek, 25 marca 2008
Spoilery, czyli dalsza część 4 sezonu !
Niedawno w internecie, ukazały się bardzo ciekawe informacje dotyczące zbliżajcych się odcinków Lost'a ! Uwaga dalsza część tekstu zawiera spoilery!. Na planie serialu widziano Lock'a, Sawyera oraz Hurleya. Kręcono scenę, w której drugi z nich (Sawyer) rozmawiał z dziećmi. Co ciekawe, filmowano również palące się domki (baraki) oraz widziano komandosów, ubranych w wojskowe mundury, których kolorory zapewniają kamuflaż. Wojskowi byli uzbrojeni i szturmowali Baraki. Można się więc domyślić, że ludzie ze statku Widmora dostali się na wyspę. Rozpętała się prawdziwa wojna. Odcinki więc, zapowiadają się niezwykle interesująco !
poniedziałek, 24 marca 2008
Bądź na bieżąco !

Kolejne nowości na stronie "Lostfan" ! Od dzisiaj, w lewej kolumnie, znajdziecie daty oraz godziny premierowych odcinków, emitowanych przez stację "ABC" oraz "AXN (w Polsce)". Oprócz nazwy odcinka, możecie również zobaczyć, ile dni pozostało do jego emisji. Na stronie zostały również poprawione, niektóre błędy oraz style.

Przypominam o aktualnym Quizie dla fanów Losta (część I!). Odnośnik do tego Quizu znajdziesz > > > TUTAJ < < <

Oficjalne informacje na temat 4 sezonu !

Warto przypomnieć, że całkiem niedawno Carlton Cuse i Damon Lindelof wyjawili sporo interesujących informacji na temat czwartego sezonu. Poniżej znajdziecie kilka z nich. Przedstawione punkty, mają raczej charakter informacyjny i nie zawierają szczegółowych spoilerów.

1) Odcinki 9 oraz 10 są już gotowe. Trwają właśnie prace nad odcinkiem jedenastym.
2) Finał 4 sezonu, zostanie podzielony na dwa standartowe odcinki, które zobaczymy w przeciągu dwóch tygodni. Sytuacja ta wynikła, z powodu dwugodzinnego finału serialu "Grey's Anatomy".
3) Widomore jest rzeczywiście człowiekiem, który wysłał frachtowiec.
4) Ben nie mówi do końca prawdy, zna również prawdziwy powód, dla którego niedoszły teść Desmonda stara się odnaleźć wyspę.
5) Harper nie umarła, wciąż znajduje się na wyspie.
6) Niedługo pojawi się czarny dym.
7) Ponownie zobaczymy Christiana Shepharda; zostanie nam również przybliżona rola, jaką odgrywał w życiu Jacka oraz powiązania z innymi rozbitkami.

Premiera Lost PC !

Już 27 Marca 2008 roku, w polskich sklepach pojawi się najnowsza gra oparta na serialu Zagubieni ! Lost ukaże się w polskiej wersji językowej w cenie 99,90 zł (uwaga ! możliwa tańsza przedpremiera w sklepach internetowych).

LOST PC to przygodowa gra akcji oparta na jedynym z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Bohaterem jest Elliott Maslow, jeden z rozbitków feralnego lotu 815, a zarazem nowa postać wprowadzona z myślą o grze. Maslow cierpi na zanik pamięci, musi zatem odkryć swoją przeszłość, a także rozwikłać tajemnice wyspy.

Atrakcji dla fanów serialu jest mnóstwo, bo gracz podczas rozwiązywania zagadek napotyka na bohaterów serialu oraz na znajome lokacje. Niektórym z komputerowych postaci głosu użyczyli aktorzy grający w serialu, co w połączeniu z grafiką dokładnie odwzorowującą ich wygląd, sprawia, że gracz czuje się jakby brał udział w kolejnym odcinku serialu. Gra powstała przy ścisłej współpracy z twórcami serialu LOST, a jej scenariusz jest ściśle powiązany z wydarzeniami serialu.

(informacje za http://www.miastogier.pl)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5